REMNANT 2’DE HANDLER KLASı BIRLIKTE SEMPATIK BIR KEZ ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’de Handler Klası Birlikte Sempatik Bir Kez Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’de Handler Klası Birlikte Sempatik Bir Kez Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına kaynak atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik imkânsız, bir erteleme görmezse birkaç ay sonra entrika severlerle buluşacak. Bunun ciğerin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler derslikından geldi, yanında ufak bir de sürprizi vardı:


“Best Friends” saksılığıyla paylaşılan fragmanımızda, romanesk bir musiki eşliğinde sahne süresince karakterimize zevcelik edecek kapik dostumuzla fecirışıyor, Handler dershaneının kesinlikle bir düzen deneyimi vadettiğine değgin kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere köpek dostumuzun da çatışmalarda nasıl bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz oyun fragmanda. Oyuncuların Handler derslikını tercih etmesi kucakin münasebetlerden birisi de bu sempatik dostumuz olabilir mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında kumar severlerle buluşdamızlık hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir oyun olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç kamer sonra sürekli alay malay göreceğiz.

Report this page